Dzisiaj troszkę inny post :). Przeczytałam wzruszający wpis, a on natchnął mnie do napisania tego. Może osoby, które to czytają uświadomią sobie co to tak naprawdę SZCZĘŚCIE...
21.06.2016
19.06.2016
[24] Lauren Oliver ,,Panika''
Czym byłoby życie bez paniki? Jak ludzie poradziliby sobie bez czegoś takiego jak panika? Panika to dotyczące nas uczucie. A w książce przyjmuje całkiem inną postać, bo panika to gra...
,,Na tym polegał prawdziwy strach - nigdy się nie znało innych ludzi, nie do końca. To zawsze była tylko zgadywanka.''
15.06.2016
Jak wyglądają moje recenzje?
Dzisiaj chciałbym troszkę opowiedzieć o tym jak ja piszę recenzję i jakim schematem się kieruję. Tak więc zapraszam do czytania.
11.06.2016
[23] Kiera Cass ,,Syrena''
Kolejna książka Kiery Cass, jednak ta nie należy do cyklu ,,Rywalek''. Ta nie jest z nimi w żaden sposób powiązana. Jedyne co łączy te książki jest szeroko rozpoznawalny styl pisania Kiery Cass. Wyczuwa się go już po pierwszym zdaniu, akapicie. Jej książki mają w sobie coś magicznego, są przyjemne i lekkie, ale najlepszą cechą jest to, że czytelnik nie zdając sobie z tego sprawy, utożsamia się z główną bohaterką tak mocno, że ma wrażenie jakby sam przeżywał dokładnie to samo.
7.06.2016
Szelest stron
Zauważyliście może różne zmiany na blogu? Jeśli jesteście stałymi czytelnikami to pewnie tak! Już opowiadam po co i dlaczego.
(zdjęcia mojego autorstwa, ale nie miałam już siły robić znaków wodnych, nie są to zdjęcia powiązane tematycznie, dlatego mogą ciut dziwnie wyglądać)
(zdjęcia mojego autorstwa, ale nie miałam już siły robić znaków wodnych, nie są to zdjęcia powiązane tematycznie, dlatego mogą ciut dziwnie wyglądać)
3.06.2016
Zalotny tag książkowy
Do tagu nominowała mnie limonka z bloga Kraina Moli Książkowych ( klik ), za co bardzo jej dziękuję. W przyszłości planuję więcej tagów, jednak chcę je robić raz na jakiś dłuższy okres, aby się nie znudziły. Ten tag ciut przerobię na swoją wersję ;).
Subskrybuj:
Posty (Atom)





