O MNIE

Cześć, mam na imię Patrycja :).

Mam 16 lat (rocznikowo już 17) i aktualnie chodzę do I klasy liceum o profilu biologiczno-chemicznym (z rozszerzoną matematyką). Mam wiele pasji, a jedną z nich stało się prowadzenie bloga! Mam milion pomysłów na minutę oraz tyle samo zainteresowań. Nie potrafię zawęzić się do jednej dziedziny przez co często nie starcza mi czasu, by pielęgnować każdą pasję w takim samym stopniu. 

Jestem książkoholikiem, przez co nie potrafię przeżyć dnia bez przeczytania choćby jednego rozdziału. Książki stały się moim największym uzależnieniem.

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej o blogu to zapraszam do zakładki ''o blogu'' lub do innych zakładek, aby przekonać się jakie są posty lub po prostu dowiedzieć się czegoś więcej o mnie poszperaj, poszukaj, zwiedź mój blog i daj znać jak ci się ta podróż podobała ;).

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej! :)2 komentarze:

  1. Trafiłam tu przez przypadek, ale wiem, że będę zaglądać tu częściej ! <3

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku!
Proszę, przeczytaj te kilka zdań! Nie odpowiadam na spam, a jeżeli AŻ tak Ci się spieszy, to przeczytaj chociaż kawałek posta. Wchodzę w każdy link bloga pozostawiony w komentarzu, jeżeli nie jest spamem.
NIE przyjmuję nominacji do LBA i TAGÓW!!!

♥SPODOBAŁ CI SIĘ MÓJ BLOG? TO ZAOBSERWUJ!!! ♥