KONTAKT I WSPÓŁPRACA

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować to możesz śmiało pisać na mój e-mail:


Z chęcią podejmę się współpracy recenzenckiej, stałej lub okazjonalnej. Gatunkami po, które najczęściej sięgam są romanse, literatura obyczajowa, literatura młodzieżowa i fantastyka. Czytam także inne gatunki. Nie jestem zamknięta na powieści nie wpisujące się w podane przed chwilą kategorie, ale muszą mnie zainteresować, bym zgodziła się je przeczytać. Czytam praktycznie wszystko oprócz poradników, kryminałów i horrorów

Książki według swoich możliwości staram się czytać najszybciej i od razu wstawiam recenzję. Maksymalnie może mi zająć to 2/3 tygodnie, ale naprawdę rzadko kiedy, do tego dochodzi. W okresie szkolnym najczęściej jest to 1 tydzień. Wszystko zależy od tego ile czasu mam w danym przedziale tygodniowym i czy książka mnie wciągnie.

Recenzje zawsze są moim subiektywnym zdaniem na temat danej książki. Zanim zdecyduję się na daną książkę staram się zastanowić czy wpasuje się w moje gusta czytelnicze, ale zdarza się, że tak nie będzie, więc nie unikam wtedy negatywnych myśli i odczuć. W końcu każda moja recenzja jest pisana z sercem i kieruję się odczuciami wywołanymi zarówno w trakcie, jak i po skończeniu lektury.

Wszystkie teksty trafiają także na kilka portali, m.in.: lubimczytac.pl, empik.com i bonito.pl. Zdjęcia książek trafiają na mojego instagramajabluszkooo_blog.

Co mogę od siebie zaoferować? 
- subiektywne zdanie na temat danej książki w postaci recenzji
- opublikowanie fragmentów recenzji na kilku portalach 
- dodanie zdjęć książki na instagramie
- zorganizowanie konkursu z daną książką
- otwarcie na różne ciekawe akcje i pomysły 


6 komentarzy:

 1. Gratuluję tylu współprac:)
  xoxo
  L. (http://slowotok-laury.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne współprace. Gratuluję i życzę więcej bardzo udanych.
  Pozdrawiam.

  lika-in-the-world-of-books.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i życzę wielu sukcesów i przeczytania cudownych książek :*

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku!
Bardzo się cieszę, że się tutaj znalazłeś. Jeżeli masz chwilkę wolnego czasu to skomentuj przeczytany post, na pewno wywołasz tym uśmiech na mojej twarzy! A jak zostawisz linka do swojego bloga to na pewno złożę Ci rewizytę.

♥SPODOBAŁ CI SIĘ MÓJ BLOG? TO ZAOBSERWUJ!♥